Odsávaček hlenů je na trhu spousta druhů. Od klasické hadičkové, balonkové, po lepší napojitelnou na vysavač, nebo na baterie.

My prodáváme nejprodávanější odsávačku na vysavač Baby Vac 2 a nejprodávanější odsávačku mezi hadičkovými Gama odsávačku.

Odsávačka na vysavač:

Baby-vac dětská odsávačka hlenů je odsávačka nosních hlenů připojitelná na domácí vysavač. Vysavač dokáže vyvinout větší podtlak, než lze dosáhnout ústy či balónkem. Celý obsah hlenů je proto odsán naráz a důkladně. Odsávání proběhne bezbolestně v několika vteřinách. Nástavec je navržen tak, že jej nelze zavést hluboko do nosu, jako je tomu u běžných odsávaček, tudíž nedochází k poranění sliznice. Výrobek je navíc vyroben ze speciálního nelámavého plastu. Odsáté hleny se zach ytí v průhledné baňce z hladkého, lehce omyvatelného plastu. Otvor nástavce se nezanáší a celou odsávačku lze vyčistit velmi snadno vymytím horkou vodou. Nedochází ke kontaktu s matčinými ústy, podstatně se snižuje riziko vzájemné infekce…

Hadičková odsávačka:

Tato hadičková odsávačka, funguje na jednoduchém principu, jednu hadičku strčíte dítěti do nosní dírky a druhou hadičkou odsáváte hleny, které se odsají do nádobky. Odsávačka neobsahuje ftaláty.

Nakoupíte ZDE